VI. Országos levelező versenyek

logó Az Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kara idén is meghirdeti az Országos Keleti Károly Levelező Közgazdaságtan és az Országos Keleti Károly Levelező Marketing versenyt, amelyre 11 - 12. évfolyamos diákok jelentkezését várjuk. Részletes felhívás és regisztráció a verseny oldalán: http://kgkverseny.hok.uni-obuda.hu/

A regisztrált csapatok négy levelező fordulóban mutathatják meg felkészültségüket, rátermettségüket. Az öt legjobban teljesítő csapat kerül a döntőbe.

A döntőnek helyszínt az egyetem Tavaszmező utcai Campusa ad. A verseny szakmaiságát közgazdász és marketing tárgyaink színvonalas és hozzáértő oktatói biztosítják.

Versenyeink célja első sorban, hogy a tehetséges diákok a tanóráktól eltérő környezetben is kipróbálhassák magukat azon feladatok elvégzésében, melyeknél eddig megszerzett tudásukat hasznosítani tudják.

Célunk, hogy a verseny során nagyobb tudásra tegyenek szert a diákok, valamint a feladatok elvégzésével fejlett csapatmunkát alakítsanak ki.

Címke:

Utoló frissítés: 2013. november 6.