Diákigazolvány ügyintézés

Diákigazolvány érvényesítésTisztelt Hallgatók!

A diákigazolvány ügyintézés 2021.09.13-tól az alábbi időpontokban lehetséges:
Hétfő-Kedd-Péntek: 8-11
Csütörtök:13-15

Előzetes bejelentkezés nem szükséges, így akik az elmúlt két hétben időpontot kértek, nekik sem szükséges, elég a félfogadási időben befáradni.

A félfogadás helye: 140-es szoba

Fontos! Ideiglenes diákigazolványt kizárólag neptunon lehet igényelni, és csak akkor ha nincs érvényes diákigazolványa, illetve ha viszont már rendelkezik diákigazolvány igényléssel a neptunban.
Semmilyen más esetben nem adhatunk ki ideiglenes igazolást.
A neptunon történő igénylés leadása után az ügyintéző legyártja az igazolást, és miután elfogadottra állította a kérvény státuszát utána lehet érte befáradni a TO-ra.
Kérjük, hogy az elfogadott státusz beállítása előtt semmiképpen ne fáradjon be, mert az azt jelenti, hogy még nincsen kész, és akkor hiába áll sorba.

Tájékoztatni kívánjuk Önöket az alábbiakról is és kérjük szíves tudomásul vételét:
- passzív féléven lévő hallgatónak nem adható ki matrica
- önköltséges hallgató kizárólag akkor kaphat matricát ha a gyűjtőszámláján ott van már legalább az alapdíj összege.

Üdvözlettel: KGK TO

Utoló frissítés: 2021. szeptember 9.